Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

akumulator.net | Akumulatory Kraków

Akumulator.net w swoim bogatym asortymencie prezentuje wyłącznie produkty marek uznawanych za liderów w branży. Wśród nich można wymienić akumulatory m.in. BOSCH, VARTA, EXIDE, CENTRA – modele skonstruowane z myślą o najwyższych wymaganiach stawianych przez samochody osobowe, ciężarowe, motocykle, a także sprzęt wodny, np. skutery. W ofercie dostępne są również wydajne i bezpieczne akumulatory VRLA (żelowe), dostosowane do wykorzystania m.in. w zamkniętych pomieszczeniach. Klienci mają do wyboru akumulatory zróżnicowane pod względem parametrów, takich jak np.: pojemność, napięcie, prąd rozruchowy.

Akumulator.net może zaproponować swoim klientom zakupy w formie online, ale także w stacjonarnym sklepie w Krakowie. Pierwszy sklep z akumulatorami znajduje się przy ul. Fieldorfa Nila 1. Pod tym adresem istnieje możliwość osobistego odbioru towaru.

Hurtownia akumulatorów akumulator.net zajmuje się także sprzedażą detaliczną. W asortymencie dostępne są również prostowniki, akcesoria i płyny do akumulatorów.

 

Biuro obsługi klienta

KRAKÓW

ul. Fieldorfa Nila 1

31-209 Kraków

Pokaż mapę

Zadzwoń lub napisz do nas

 
 
Napisz do nas
Twój mail: To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
Temat: To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
Treść listu: To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia - są wymagane

 

 

 

pixel